Apie mus

Kavinė įsikūrusi patogioje vietoje – S. Dariaus ir S. Girėno g. (Aleksote), kad mus pasiekti būtų patogu Jums, o mes galėtumėme greitai pasirūpinti Jūsų pietumis. Kviečiame skaniai papietauti ir maloniai praleisti laiką jaukioje aplinkoje.
Stengiamės dėl savo klientų, todėl kiekvieną dieną Jūsų laukia naujas dienos meniu iš kelių patiekalų, kad būtų išpildyti kiekvieno kliento skonio lūkesčiai.

appetizer-baguette-eat-2666

bakery-chocolate-food-1593

Jei neturite laiko ar noro eiti kažkur papietauti – ne bėda!!! Greitai ir nemokamai pristatysime maistą į Jūsų biurą ar namus.
Mylime savo klientus, todėl visi patiekalai gaminami iš kokybiškų ir šviežių produktų, o mūsų virtuvės meistrės niekada nepamiršta į kiekvieną patiekalą įdėti ir žiupsnelio meilės.

Rengiame gedulingus pietus. Talpiname iki 30 žmonių. Kaina – nuo 7,5 Eur žmogui (šalti užkandžiai, karštas patiekalas, sultys, kava/arbata, pyragaitis).

Kviečiame pas mus atšvęsti savo šventę. Galime pasiūlyti standartinius valgiaraščius, arba sudaryti valgiaraštį pagal Jūsų norus ir pageidavimus..